Firemní i soukromý pobyt? Potěší Hotel Prokop

Máte v plánu strávit příjemný víkend, nebo několik dní v hlavním městě? Či snad máte v plánu uspořádat firemní seminář, nebo konferenci? V obou případech je možné zavítat do jednoho konkrétního místa. Tím je Prokop boutique hotel, který nabídne vše, co si i náročný host žádá. Podívejme se společně na to, co vám může být k dispozici.

Komfortní ubytování je samozřejmostí

Prioritou hotelu je komfortní ubytování, které odráží trendy funkcionalismu dvacátých lét. Díky tomu vás krásy daného pokoje doslova okouzlí. Samozřejmostí je výběr jak z jednolůžkových, tak i dvoulůžkových pokojů. Pokud se podíváme na jejich hlavní specifika, souvisí s nimi:

  • Uvítací drink
  • Snídaně formou bufetu
  • Bezplatný Wi-Fi internet

Zklamáni nebudou ani firmy

Ty kromě komfortního ubytování hledají také prostory, kde by mohly uspořádat právě svou plánovanou akci. Kdo hledá pronájem konferenčních prostor v Praze, tímto hotelem rozhodně nebude zklamán. Z jakého důvodu? Jelikož má k dispozici celkem tři variabilní konferenční místnosti o různých velikostech. Rozhodně potěší denní světlo, vysokorychlostní internet, požadovaná technika i špičková akustika. Celou konferenci lze samozřejmě doplnit řadou nabízených hotelových služeb, jako je Event coordinator, nebo bohatá nabídka Coffee breaků i dalšího možného občerstvení.

Skvělé místo

Čím tento hotel také nadchne, to je rozhodně jeho poloha. Nejenom, že je velmi dobře dostupný jak autem, tak třeba i prostředky veřejné a hromadné dopravy. Potěší i jeho umístění. Je skvělou volbou, pokud hledáte hotely na Žižkově. Právě tato pražská část má nejenom bohatou historii, ale je lákavým místem také proto, že nabídne perfektní dostupnost do nejužšího centra Prahy. Skvělá volba pro toho, kdo svůj pobyt nebude trávit jenom v interiérech hotelu, ale kdo bude chtít vyrazit také ven. A to například za zábavou, stejně jako za poznáním zajímavých míst. Možností je spoustu a zkušený hotelový personál vždy rád poradí s ohledem na požadavky hostů.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>