Hledáte hotel pro firemní akci? Zkuste Jurys Inn

Ne vždy musíte nutně hledat hotel jenom jako soukromá osoba. Jsou i situace, kdy ho hledáte jako majitel firmy. A to ve chvíli, kdy hledáte vhodné konferenční prostory v Praze, kde by bylo možné kromě konference nebo seminářů uspořádat i jinou společenskou akci. Pokud jde o nabídku možností, je třeba říci, že rozhodně nezklame hotel Jurys Inn, který je na firemní klientelu vždy připravený. Dokazuje to také nabídkou dostupných prostorů, které dělí do několika možností s těmito názvy:

  • riverdance,
  • hibernie,
  • riverdance and Hibernia,
  • sundicate room.

Nezklame ani poloha

Že získáte takové firemní prostory, které potřebujete, již víte. Jak je to ale se samotnou polohou tohoto hotelu? Ani zde nemusíte mít obavy. A to z ničeho. Pokud hledáte hotel v Praze 8 Karlín, potom jste vybrali správně. Právě poloha v centru Prahy, a to nedaleko metra Florenc je z hlediska dostupnosti ideální. Nejenom, že tak všichni návštěvníci na místo bez problémů trefí, ale při volném dni mohou mít i možnost poznat ty největší krásy samotné Prahy. Toto vše je jistotou spojenou s tímto hotelem.

Vše na míru firemní klientele

Jak můžete služby hotelu využít? Doslova naplno. Pokud jde o konference a jiné akce, je vám k dispozici stabilní Wi-Fi připojení, vestavěný zvukový systém, klimatizace, stejně jako řada dalších služeb. Nezklame ani možnost občerstvení, jelikož místní hotelová restaurace dokáže vždy plně uspokojit chuťové pohárky každého hosta. Přijde vhod i v případě, kdy hledáte bistro v Praze, jelikož právě do tohoto moderního evropského konceptu je laděna. Když k tomu všemu přidáme také špičkový personál a samozřejmě vybavené a krásné pokoje, kde si budou moci všichni hosté po náročném dni odpočinout, je více než jasné, že když jde o konference nejenom v rámci firmy, jenom těžko byste v Praze a jejím okolí hledali lepší místo.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>