Jaké destinace patří mezi ty levnější?

Duden waterfall in Antalya, Turkey

Plánujete dovolenou v zahraničí, ale nevíte do jaké země vyrazit, abyste nějak zvlášť výrazně nezatížili váš rodinný rozpočet? V takovém případě doporučujeme držet se našich rad a vyrazit do těch zemí, které dnes patří mezi ty levnější. Pojďme se na ně podívat.

Hledáte nádech orientu? Zkuste Turecko

První zemí, která dnes patří mezi ty levnější, je určitě Turecko. Zde najdete hned několik středisek, a to jak na severu, tak i jihu země. V obou případech platí, že i týdenní dovolenou s all inclusive lze v rámci last minute zájezdů pořídit poměrně snadno, a to za cenu lehce přesahující 10 000 Kč. A to už je samo o sobě poměrně dobrý důvod jet. Potěší vás ale i ceny na místě, a to jak v podobě cen za místní jídlo, ale třeba i oblečení. To lze pořídit skutečně za pár korun.

Zajímavými zážitky okouzlí i Tunisko1475

Tato africká země taktéž patří mezi ty, kam můžete zaletět na dovolenou, pokud hledáte hlavně taková místa, kde se nevydáte ze všech peněz. Kvalitní hotelové resorty a známé destinace jsou kombinací, jak si svou dovolenou užijete skutečně za zlomek ceny, než by vás srovnatelný komfort stál například ve Španělsku či v podobné evropské destinaci. Přesvědčte se na vlastní kůži. A jak mnozí potvrzují, s bezpečností to není zase až tak hrozné, jak nás mohou informovat média, která primárně touží po různých senzacích a vyvolávání strachu.

Zkuste také Egypt

Třetí levnou zemí pro dovolenou je rozhodně Egypt. O něm můžeme říci, že z hlediska vyspělosti a kvality hotelových komplexů je zemí, která jasně vede. Přesto si zachovává svou cenovou dostupnost. Drobným negativem sice může být delší doba letu, ale i ta se dá v rámci nízkonákladové společnosti zvládnout. A ceny? I zde se může dovolená pohybovat lehce nad hranicí 10 000 Kč, a to samozřejmě i se stravováním. Důvodem je hlavně nízká ceny ubytování a služeb, stejně jako stravy na místě. O tom se můžete sami přesvědčit.

5412

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>