Levná letní dovolená u moře

Panoramic view of Golden Sands beach, Bulgaria.Každý z nás řešil minimálně jednou otázku, kam vyrazit na dovolenou, která destinace je tou nejlákavější a nejvhodnější právě pro tu naši vysněnou dovolenou. Destinací, kde je možné strávit pohodovou letní dovolenou je celá řada, je tak třeba dobře rozmýšlet, co preferujeme, co na dovolené chceme vidět či prožít a jak vzdálená by ta pravá destinace měla být.

Dechberoucí zájezdy do Černé Hory

V posledních letech se na výsluní popularity dostává další ze zemí ležící na pobřeží Jaderského moře – Černá Hora. Poloha této nevelké země slibuje krásné teplé počasí, v letních měsících stálé s minimem srážek, křišťálově čisté moře, nádhernou přírodu a také spoustu historie. Zájezdy do Černé Hory tak mají co nabídnout, ať už se rozhodnete pro zájezd pobytový či poznávací. Zvolíte-li zájezd poznávací, shlédnete v rámci pár dní nejzajímavější místa země. Naopak pobytový zájezd můžete prožít v některém z oblíbených letovisek a vybrat si z nabídky ubytování v Černé Hoře.DSC_1914m

Vzkvétající Bulharsko

Již před desítkami let jezdily české rodiny na dovolenou do Bulharska. I v dnešní době, kdy je nabídka dovolenkových destinací mnohem bohatší, se Bulharsko dostává na přední místa žebříčku oblíbenosti. Staré ubytovací komplexy jsou prakticky minulostí a v letoviscích vyrostly desítky moderních hotelů a rezidencí, které poskytují velmi kvalitní ubytování. Dovolená Bulharsko tedy nabízí nejen nádherné pláže pokryté zlatavým pískem, stálé teplé počasí, ale také kvalitní ubytování.

DSC_1487mProč právě Černá Hora a Bulharsko

Velkou výhodou obou představených destinací jsou služby srovnatelné se západními destinacemi za podstatně nižší ceny. Ubytování, ale především také potraviny, služby aj. zde seženete podstatně levněji jako v jiných evropských destinacích.

 

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>