Obdivujte krásy našich měst z vodní hladiny s půjčovnou lodí Petr Putzer

putzer-pujcovna-lodi_3Vyrazte na nezapomenutelnou plavbu peřejemi nebo si vychutnejte romantickou projížďku s partnerem či dětmi. Naše půjčovna lodí vám poskytne zážitky přesně podle vašich představ. Ahoooj a vítejte na palubě.

Krása českých měst z vodní hladiny

Naplánujte si vlastní trasu a kochejte se krásou měst, která v průběhu plavby navštívíte.

Vltava je jednou z nejkrásnějších českých řek a díky půjčovně lodí Petra Putzera budete mít k dispozici vše potřebné, abyste nejenom pohodlně a bezpečně řeku sjeli, ale také mohli náležitě ocenit její přírodní krásy a historické památky. Velmi oblíbená je trasa z Vyššího Brodu, z něhož tok řeky vniká na Českomoravskou vrchovinu, následně se stáčí a zalesněným údolím postupuje k severu. Na toku řeky Vltavy vás čekají pamětihodná města: Český Krumlov se svým historickým centrem (zapsané na seznam kulturního dědictví UNESCO), Rožmberk (hrad) nebo Zlatá koruna, kde vás okouzlí cisterciánský klášter. Tento výlet vám zabere zhruba 4 dny poklidné plavby a je vhodná i pro fyzicky méně zdatné vodáky.

Půjčovna lodí je přímo ve Vyšším Brodě, takže si s sebou nemusíte brát žádné vodácké vybavení. Lodě, rafty a vše ostatní máme k dispozici přímo na místě, případně je můžeme kamkoli převézt vlastní dopravou. Zajišťujeme komplexní služby, jednodenní i vícedenní výlety, pro jednotlivce, školy i cestovní kanceláře.

Specializujeme se na ty nejznámější a nejoblíbenější české řeky. Kromě Vltavy si tak vychutnáte například malebnou krajinu na řece Berounce, kterou stylově zakončíte u hradu Karlštejn. Při sjíždění Berounky vám poskytneme komfortní přepravu až 4 mikrobusy přímo k místu vyplutí a také z cíle plavby. Celý úsek z Chrástů do Prahy pohodlně zvládnete za 5 dní.

putzer-pujcovna-lodi_Půjčovna lodí PutzerKromě toho můžete s naší půjčovnou lodí absolvovat plavbu také na řece Bílině, Bystřici, Otavě, Střele, Teplé a další. Můžete využít také širokého zázemí na Ohři.

Řeka Otava vám nabídne až 113 sjízdných kilometrů od Čeňkovy pily až po soutok Vltavy. Avšak nejvíce vodáků najdete na úseku Čeňkova pila – Sušice, který nabízí čistou vodu a překrásnou přírodu. Nechybí však ani pasáže, které ocení zkušení vodáci a dobrodruhové. Profil řeky je ideální také pro klidnou rodinou plavbu s dětmi nebo přáteli. Stačí nás jen kontaktovat a my zajistíme plavbu přesně podle vašich představ a požadavků. Krásnou přírodu můžete obdivovat nejen z lodě, ale také v rámci procházek po okolí. Otava vám nabízí vše, co si od výletů přát.

Stále se snažíme vylepšovat své služby, a tak jsme v roce 2004 založili novou pobočku Petr Putzer rafting Ohře. Díky předchozím zkušenostem jsme schopni našim zákazníkům poskytnout jen ten nejlepší servis a vybavení, naši zkušení instruktoři jsou vám plně k dispozici buď v rámci základního výcviku, nebo po celou dobu plavby. Na Ohři jako jediný poskytujeme přepravu vlastními mikrobusy.

Jsme vám plně k dispozici a vaši cestu naplánujeme přesně dle vašich přání, samozřejmě s důrazem na vaši bezpečnost

Bezpečí na prvním místě

Na vaši plavbu vám poskytneme špičkové vybavení, jako jsou helmy, vesty či barely. Nemusíte se tak bát o sebe, své blízké ani své věci. Kromě toho máte k dispozici profesionálního instruktora-vodáka, který vás v případě zájmu bude doprovázet a informovat o každém jezu či peřejích.

Široký výběr lodí pro každého

Vyberte si loď dle svých schopností a dovedností. Kajak, kánoi, nebo raft, díky naší široké nabídce si vyberete přesně takové plavidlo, které odpovídá vašemu stylu jízdy a zkušenostem.

Kajak i kánoe vám připraví nezapomenutelné adrenalinové zážitky během jízdy, Gumový raft je zase ideální pro poklidnou plavbu s dětmi.

putzer-pujcovna-lodi_2Bonusy a slevy pro stálé zákazníky

Vážíme si všech našich zákazníků a nabízíme jim komplexní služby pro co nejjednodušší a nejefektivnější plavbu bez starostí. V rámci našich služeb poskytujeme pojištění proti poškození vybavení na každý vodácký výlet. Pokud navíc patříte mezi naše stálé klienty, můžete využít některou z našich slev. Slevový program nabízí zvýhodněné ceny vodáckých výletů, množstevní slevy při odběru více lodí nebo 50% slevu při vaší 5. plavbě s naší půjčovnou lodí.

Nezapomínáme ani na školáky, kterým v rámci jejich vodáckého kurzu poskytneme pro jejich pedagogický doprovod vše zdarma. K základní ceně se ještě přidává ubytování dle výběru + stravování (stravování není podmínkou). Nechybí ani akreditovaný instruktor.

Naši instruktoři jsou speciálně proškoleni a splňují všechny certifikáty pro vaši maximální bezpečnost v jakékoli situaci. Veškerou potřebnou akreditaci získali nejen na školeních, ale také ze své bohaté závodní činnosti na divoké vodě. Někteří dokonce ze soutěžení ve světovém poháru nebo na mistrovství světa.

putzer-pujcovna-lodi_1Budeme se vám snažit vyjít ve všem vstříc, kromě bezpečnosti. S tou neděláme žádné kompromisy. Nemáme žádné skryté poplatky za dopravu, vybavení, pádla, vesty a jiné, vše je již v ceně.

Jsme mobilní a flexibilní. Díky rozsáhlé síti našich poboček jsme vám velmi rychle a jednoduše k dispozici. Když nás nepotkáte na vodě, jsme k dispozici na telefonu a veškeré vaše požadavky (například změna místa vrácení lodi) snadno vyřídíme. Samozřejmostí je moderní zázemí na každé pobočce, jako WC, možnost parkování, místo ke sbalení, sprchy atd.).

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>