Parkoviště u letiště Václava Havla

Zaparkujte u Letiště.cz je oblíbená hned z několika důvodů.

  • Non-stop provoz – Kdykoliv můžete vytočit telefonní číslo společnosti, a zeptat se na informace, které potřebujete vědět. Pracovníci společnosti jsou vám k dispozici 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, a to na telefonním čísle +420 722 200 400.
  • Rychlá rezervace – Rezervace probíhá online, a zabere opravdu jen chvilku – pouhých 20 vteřin!
  • Výhodné ceny – Parkování u letiště je k dispozici za ty nejlepší ceny. Čím déle vaše auto necháte zaparkováno, tím levněji to ve výsledku vyjde. Pokud si navíc objednáte ještě  nějakou doplňkovou službu, společnost vám poskytne slevu. Osm dní parkování nabízí společnost za 599,- ! To je velmi výhodná cena.
  • Bezpečnost – Areál je samozřejmě uzavřený. Hlídaný je jak fyzickou ostrahou, tak technickým vybavením.
  • Vstřícnost a ochota – Zaměstnanci přistupují k zákazníkům velmi ochotně a profesionálně.
  • Blízkost od letiště – Parkoviště je od letiště vzdáleno pouhých 10 minut.
  • Přeprava na letiště – Přepravu osob je zajišťována luxusními a komfortními vozy. Přeprava je navíc v ceně parkovného.
  • Rychlé předání auta  – Předání auta je rychlé, stejně tak po příletu si auto převezmete během krátké chvíle. Žádné vyplňování formulářů, nebo zdlouhavé vyřizování. Nejspíše budete nedočkaví, a už se budete vidět na pláži, nebo potom v pohodlí vašeho domova. Nebojte, zde vás nikdo zdržovat nebude.
  • Exklusivní služby – Služba nabízí nejen bezpečné parkování, ale v případě zájmu i další služby – jako je umytí auta, drobné i rozsáhlejší opravy.

Recenze klientů mluví za vše!

Klienti doporučují tuto společnost především pro profesionální přístup, a služby v souvislosti s parkováním. Některým klientům se při cestě stalo, že jim přestalo svítit světlo, rozbilo se jim zpětné zrcátko a podobně. Mohli si však oddechnout, když zjistili, že při návratu z dovolené bude vše opraveno. V recenzích klienti udávají, že vše proběhlo bez jakýchkoliv komplikací, často nad jejich očekávání, protože jejich obavy byly naprosto zbytečné. Svěřit auto v podstatě cizí osobě není přeci vůbec jednoduché. Avšak, pokud se jedná o ověřené parkoviště u letiště, není čeho se bát.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>