Potřebujete ubytování? Poradíme, jak vybrat a rezervovat nejlepší hotel

mercure bratislava centrumCestování na vlastní pěst je stále oblíbenější. Je spojeno s tím, že si sami naplánujete cestu a cíle výletů, stejně jako si zajistíte ubytování. Tedy ten pravý hotel. Jak na to? S tím vám pomůžeme.

Jednoduše a online

Zapomeňte na různé katalogy, nebo inzeráty. Ideální je využít možnost přímé rezervace v rámci konkrétních online rezervačních systémů. Jedním z našich tipů je web Accorhotels.cz. Ten nabídne hned několik výhod, mezi které se řadí:

  • jistota nejlepší ceny,
  • možnost odbavení pomocí mobilního telefonu,
  • benefity pro členy.

Vyberte si správný cíl a období

Dále už stačí jenom zvolit konkrétní město, kam se chystáte a také termín, kdy se tam chystáte. V tu chvíli zjistíte, jaké hotely jsou volné a jaké je možné si rezervovat. Pokud se chystáte třeba na Slovensko, doporučíme vám  Mercure Hotel v Bratislavě, který je poměrně oblíbenou možností, kterou turisté mířící do hlavního města Slovenska volí.

Nezapomeňte na kvalitu ubytování

Ta by měla být základem. Dobře vám pomůže už samotné hvězdičkové hodnocení, které ve většině současných hotelů odpovídá evropským standardům. Také ale můžete kvalitu hotelu posoudit i podle toho, jaké je jeho hodnocení, nebo podle fotografií, které také mnohé napoví. Dobrou volbou jsou i hotely spadající pod mezinárodní řetězce. Třeba Ibis hotel v Plzni. U takových máte jistotu dodržování určitých pravidel. Pokud jste navíc v daném hotelovém řetězci byli spokojeni, rozhodně tomu tak bude i na novém místě.

Roli by měla hrát i poloha hotelu

Nejenom, že si najdete hotel podle města, kam se chystáte. Roli by mělo hrát i jeho konkrétní umístění. Jako příklad poslouží hotel Ibis v Bratislavě. Ten zaujme tím, že se nachází v centru města, nedaleko řady pamětihodností, je v docházkové vzdálenosti MHD a stejně tak nechybí ani jistota celkem bezproblémového příjezdu k hotelu, třeba z letiště, nebo vlakového či autobusového nádraží. Takto vypadá ideální nalezený hotel.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>