Praha nabízí luxusní hotely za skvělou cenu!

Ať už jste se letos rozhodli cestovat po Česku a míříte do Prahy, nebo vás v hlavním městě čeká důležité obchodní jednání, jistě hledáte hotel se službami na úrovni a zároveň přijatelnou cenou. Najít takové ubytování v Praze není až tak složité, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Náš tip

Po hodinách hledání a srovnávání jsme pro vás vybrali hotel v centru Prahy, který svými službami a skvělou dostupností do centra doslova vyčnívá mezi ostatními. Poměr cena – kvalita je tu totiž opravdu vyvážený. 4* Hotel Belvedere je luxusní záležitostí a nezklame ani obchodníky na cestách, ani páry hledající místo, kde strávit romantický víkend. Jen pár minut chůze a jste v samém centru města. V bezprostřední blízkosti hotelu potom najdete i sportovní arénu Sparta Praha, galerii moderního umění nebo třeba holešovické výstaviště.

cestování, dovolená 2

Zažijte pohodlí i opravdovou exotiku

Hotel Belvedere vám nabídne bezkonkurenční ubytování v Praze. Na výběr máte ze 151 pokojů, pro náročnější je zde připraveno i Executive patro s uzavřeným přístupem, kde je k dispozici 16 prostorných místností. Pokoje speciálně upravené pro invalidy či alergiky jsou samozřejmostí, stejně jako vysokorychlostní Wi-Fi připojení. Prostor pro relaxaci naleznete například v nově rekonstruovaném lobby baru, japonské restauraci nebo sushi baru, kde si můžete pochutnat na exotických pokrmech. Japonská kuchyně zažívá v posledních letech nebývalý boom, o tomto trendu se dozvíte více zde.

cestování,dovolená3

Nenechte si ujít slevy

Jako každé správné ubytovací zařízení si i hotel Belvedere svoje zákazníky hýčká, takže výhodám a slevovým balíčkům se nevyhnete ani zde. Za pět nocí strávených v hotelu dostanete 20% slevu, pokud se ale hodláte ubytovat na kratší dobu, máte možnost získat slevu až 15% při platbě předem. Takovýchto výhodných slevových balíčků je v nabídce víc. Pokud tedy míříte do Prahy, Belvedere hotel Holešovice čeká i na vás.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>