Za stylovým ubytováním zamiřte do Karlína. Kam přesně?

Máte v plánu navštívit Prahu? Krás, které může nabídnout je tolik, že vám k tomu jenom těžko bude stačit jeden jediný den. I proto je dobré zdržet se několik dní. A v souvislosti s tím budete pochopitelně hledat kvalitní ubytování. Boutique hotel v Karlíně je naším hlavním tipem, a to hlavně pro svou polohu. Díky ní to budete mít ke všem zajímavým památkám a také lákadlům skutečně jenom malý kousek. Tím ale pozitiva rozhodně nekončí.

Stylové ubytování i pro náročné

Podívejme se i na další výhody, které souvisí i se samotným ubytováním. Pokud jste narazili na mnohé další hotely v Praze 8, jenom těžko vás zaujmou tak, jako tento. Zvláště, pokud se tak rádi obklopujeme zajímavými věcmi, pokud máte rádi klid a eleganci, nebo pokud hledáte i jistotu prvotřídních služeb. To vše s jistotou čtyřhvězdičkového standardu, který jasně potvrzuje, že si tento hotel vaši pozornost opravdu zaslouží. Pokud se blíže podíváme na hlavní plusy samotných pokojů, rozhodně musíme zmínit:

  • vysoce kvalitní matrace,
  • odhlučněná okna,
  • klimatizace.

Dále neopomíjejme jistoty spojené s možností zapnout si satelitní TV, dát své cennosti do trezoru, využít rychlé bezdrátové připojení, nebo si připravit kávu či čaj pomocí konvice na pokoji.

Využití hotelových služeb podpoří váš pozitivní zážitek

Není to jenom hotel, ve kterém budete moci složit hlavu po náročném dni. Nabídne vám i něco navíc. Kdo hledá odpočinek, toho nezklame široký výběr SPA procedur. Nemalým lákadlem je také možnost ochutnat prvotřídní speciality v hotelové restauraci Oro-Nero, stejně jako lze posedět ve stylovém lobby baru. Když k tomu přidáme i profesionální personál, který splní jakékoliv přání, je více než jasné, proč se ubytovat právě zde. A nezáleží na tom, zda se jedná o vaši pracovní, nebo naopak o vaši osobní cestu do Prahy a to o jakékoliv délce.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>